Бабуся, яка напекла пасок в зруйнованій печі, пережила вже другу війну і не втрачає оптимізму

Світлини із бабусею, яка пече паски посеред руїн облетіли соцмережі – це 83-річна Віра Пилипівна, яка повернулась додому у Горенку і застала на обійсті руїни.

Будинок жінки на Київщині вцілів, проте вщент зруйновано гараж та літню кухню, там вистояла лише піч, тож Віра Пилипівна вирішила не зраджувати великодньої традиції і пекти паски, йдеться в ТСН.

До своєї напівзруйнованої печі Віра Пилипівна пробирається через згарище, яке влаштував тут російський “Град”. Розводить вогонь із паперу книжки: «От бачите спалюю “Актуальні проблеми научного комунізму”. Комунізм палю», – посміхаючись каже жінка.

Бабуся, яка напекла пасок в зруйнованій печі, пережила вже другу війну і не втрачає оптимізму

З евакуації у рідну Горенку 83-річна Віра Пилипівна поверталась із мрією, що на Великдень спече паски у своїй печі. Коли на своєму обійсті побачила руїни, від цієї ідеї не відмовилась. Газу в селі на той час не було, тож вона узялася латати піч самостійно. «Я прийшла, а вона розвалена. Я своїми руками виклала вниз цеглу. Діти із мене сміялись. Потім вимастила там глиною все. Подивилась, вилізла по тих цеглинках, вимостила дорожку. Взяла відро з глиною, змастила там все це», – розповідає жінка.  

Останнім часом “LEMBERG NEWS” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш  Telegram.

Цей допис уже прочитано 132 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: